مشکلی که در مورد وایکینگ ها نشان می دهد این است که تاریخ بسیار کمی از روزهای نخستین حملات وجود دارد. جاستین پولارارد (مشاور تاریخی مایکل هیرست در مورد وایکینگها) نوشت: "هیچکدام از وایکینگ های آن دوره اولیه هیچ پرونده مکتوبی برای گفتن از سوء استفاده های خود باقی نگذاشتند." "آنچه ما داریم تعداد کمی از وقایع افرادی است که به آنها حمله کردند و افسانه های حماسه بسیار دیرتر که تاریخ آنها را جلال جلال مردم اسکاندیناوی قرار می دهد."

هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا راگنار لوتبروک حتی وجود داشته است یا خیر. هرست ادعا می کند "شواهد قابل توجهی" وجود دارد که نشان می دهد او وجود دارد ، اما او اعتراف کرده است که شکاف های بزرگی را باید پر کرد. "حتی اگر وجود نداشت ، لازم بود که او برای این داستان ، برای حماسه های من که قصد داشتم انجام دهد. "به تاریخچه اضافی گفت. هیرست و پولارد هر زمان که می توانستند به تکه های تاریخ در دسترس هستند ، اما در این مرحله مخزن عملاً خشک است.

راگنار مرده است (مرگ او توسط مار گود فقط یکی از داستانهای مختلف مرگ او بود) و چیزی که ما در مورد پسرانش می شناسیم تقریباً در وایکینگها پوشیده شده است. بجورن قبلاً ، دقیقاً مانند افسانه ای ، از مدیترانه و آفریقا دیدار کرده است. او و برادرانش قبلاً از قتل پدرشان انتقام گرفتند و "عقاب خون" وحشیانه را بر پادشاه انگلیسی آلل انجام دادند. هنگامی که تاریخ این پلاگین را کشید ، این نمایش در آستانه ورود به داستانهای ناب بود.

بعضی از قوسهای داستان به هیچ کج نمی رفتند
گوستاف اسکارگارد به عنوان فلوکی در وایکینگ ها

Floki Gustaf Skarsgård از روز اول مورد علاقه طرفداران قرار گرفته است ، اما شخصیت در فصل 5 تغییر عمده فروشی را تجربه کرده است. سازنده قایق های عجیب و غریب Ragnar تا زمان قتل رهبر و دوست خوب خود در وایکینگ ها یکی از چهره های اصلی بود. او به عنوان بخشی از ارتش بزرگ هیتن به همراه پسران راگنار قایقرانی کرد ، اما هنگامی که آنها به او انتقام می گرفتند ، فلوکی به یک قسمت یدکی تبدیل شد. او به تنهایی به دریاها رفت و خود را مورد رحمت خدایان قرار داد ، که (به عقیده وی) او را به سمت آنچه به عقیده او عسگارد است سوق داد ، اما امروز ما را به عنوان ایسلند می شناسیم.

فوکی تصمیم دارد تعداد معدودی از شهرک نشینان را به این سرزمین جدید وحشی بیاورد ، به این امید که بتواند جامعه ای عاری از خشونت هایی که به روزمره زندگی وایکینگ ها تبدیل شده بود ، بسازد. علیرغم تلاش های فلوکی برای حفظ صلح ، استدلال های کوچک به خونریزی و مبارزات حل و فصل تبدیل می شود. باید در بهترین قسمت چند قسمت اجرا می شد ، اما طرح ایسلند (به شوخی لقب Survivor: Iceland Spa Retreat توسط یکی از طرفداران) در پایان فصل 5 همچنان ادامه داشت و صبر بسیاری از بینندگان را آزمایش کرد.

یکی از تیک های Redditor نوشت: "من نمی توانم باور کنم که با این داستان داستانی فایده ای به هیرست دادم." "درام بین Eyvind و Floki از ابتدا مجبور شده است ، و آنها کاملاً کوشش نکرده اند تا ما را مجبور به مراقبت از هر یک از شخصیت های جدید کنند." سفر فلوکی به ایسلند از رویدادهای واقعی الهام گرفته شد ، اما متأسفانه این مورد را برای برخی از تلویزیون های کسل کننده زیبا رقم زد.

بزرگترین ستارگان در جاهای دیگر تقاضا می شوند
الکساندر لودویگ و کاترین وینیک در وایکینگها

هنگامی که تراویس فیمل وایکینگ ها را ترک کرد ، کاترین وینیک مجسمه جدید این نمایش شد. همسر اول Ragnar ، لاگرتا ، همیشه مورد علاقه طرفداران بوده است (وقتی در حساب رسمی توییتر وایکینگ ها سؤال شد که آیا مردم او را بر همسر دوم Ragnar ، Aslaug ترجیح می دهند ، آنها به طور جدی با shieldmaiden طرف بودند) بنابراین این یک حرکت هوشمندانه به نظر می رسید. وینیک نام خود را برای بازی در نقش لاژرتا درست کرد و مانند Fimmel قبل از این که او نیز به سمت چیزهای بزرگتری برود ، فقط موضوع زمان بود.

ممکن است وایکینگ ها در فصل 5 کمی از مسیر عبور کنند ، اما وینیک همچنان تقاضا است. برج تاریک برای او مهلک بود و قطبی دقیقاً به برنامه نویسی نرفت ، اما وینیک قرار است در سال 2019 با یک نمایش کاملاً جدید نتفلیکس به تلویزیون برگردد. "وو Assassins ، واقع در Chinatown سانفرانسیسکو ، یک جنایت از هنرهای رزمی است. سری با عناصر فوق طبیعی "، مهلت تأیید می کند. وینیک (که کمربندهای مشکی را در کاراته و تکواندو دارد) با پلیس کریستین "C.G" مخفی بازی خواهد کرد. گاوین در این نمایش ، جلوی ستاره‌ی The Raid Iko Uwais.

الکساندر لودویگ ، پسر نمایش وینیک (که مانند او ، اکنون بیش از Fimmel حضور وایکینگ ها را نشان داده است) نیز به لطف تصویربرداری از Bjorn Ironside خاصیت داغی دارد. لودویگ پیش از این در فرانشیز Hunger Games ظاهر شده بود ، اما وایکینگها او را به سطح جدیدی از شهرت رساند. وی به کانال 24 گفت: "من هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده بودم." شگفت آور است که چقدر این نمایش واقعاً در همه اقشار زندگی در سطح جهان تأثیر گذاشته است. "

شش فصل برای هرست کافی بود
مایکل هیرت با وایکینگ بازیگران گتی ایماژ را بازی کرد

بدون شک کاهش رتبه ها بدون شک در ذهن اعدام های تاریخ هنگامی که آنها تصمیم به پایان یافتن وایکینگ ها را گرفتند ، بود اما مایکل هیرست وقتی در ژانویه سال 2019 با Variety نشست ، هیچیک از این موارد را ذکر نکرد. رسماً مصاحبه مربوط به فصل بود. 5 فینال ، اما کنسل شدن نمایش به ناچار پیش آمد.

هیرست با فشار آوردن به جزئیات ، ادعا کرد که شش فصل در واقع زمان کافی برای او بود تا داستانی را که می خواست از ابتدا بگوید. "من همیشه می دانستم که می خواهم این نمایش به کجا برسد

او گفت: "و یا کم و بیش کجا پایان می یابد که اگر فرصتی برای من فراهم شود". "کاری که من سعی می کردم انجام دهم نوشتن حماسه راگنار لوتبروک و پسرانش بود. بعد از شش فصل و 89 قسمت ، این همان چیزی است که من احساس کردم - سرانجام - من انجام داده ام . من دلیلی نداشتم که بخواهم فراتر از آن ادامه دهم. "

هست سریعاً به خوانندگان Variety یادآوری می کرد که پیر تشییع جنازه هنوز روشن نشده است. در تلاش برای بالا بردن روحیه در بین هواداران مجروح ، نمایشگر فصل ششم و پایانی شروع به هیپی کرد. وی گفت: "20 قسمت جدید برای آمدن وجود دارد." وی گفت: "ما در آن قسمتها از سه دنیای جدید بازدید می کنیم ، فاجعه و قهرمانی بزرگی را پشت سر می گذاریم ، و اگر اشک برای گریه کردن دارید آماده باشید که آنها را گریه می کنید چون فصل 6 را تماشا می کنید. من به این نمایش بسیار افتخار می کنم. می خواست انجام دهد ، این حقیقت است. "

یک سری ادامه دار در حال توسعه است
مایکل هست گتی ایماژ

از دست دادن وایکینگ ها ضربه بزرگی برای بسیاری از طرفداران اختصاصی نمایش است ، اما با خبری مبنی بر اینکه یک سریال spinoff روی کارت هاست ، آرام شد. وقتی واریت از هیرس پرسید که برای این نمایش جدید چه برنامه ریزی کرده است ، نویسنده و تهیه کننده گفت که او آن را "سریال ادامه" می داند. وی توضیح داد: "من هنوز خیلی درگیر خواهم شد." "جب استوارت نویسنده دیگر است و هیجان انگیز است ، اما تمرکز اصلی من روی شخصیت های من بود."

هیرت در ادامه توضیح داد که او دلبستگی به شخصیت هایی که ویکینینگ ها را زنده کرده بود ، ایجاد کرده است ، به همین دلیل می خواست در هر نمایش جدیدی که در آن دنیا تعیین شده است درگیر شود. بوف تاریخ گفت: "باید بگویم که آنها برای من شخصیت نیستند." "من درباره آنها بسیار می نویسم ، هفت سال با آنها زندگی کرده ام. آنها برای من واقعی مردم هستند. بنابراین من مدت هاست که درباره آنها اهمیت می دهم و مراقب آنها هستم. می خواهم آنها را از طریق هر خط داستانی راهنمایی کنم. آنها دارند."

بنابراین آیا این بدان معناست که ما در این سریال ادامه خواهیم داد که برخی از شخصیت های مورد علاقه وایکینگ ها ظاهر می شوند؟ و حتی سری ادامه چه معنی دارد؟ هیرت توضیح داد: "ادامه بدان معنی است که اگر آنرا بسازیم ، به حماسه من متصل می شود." "این ممکن است وماً همان شخصیت ها را درگیر نکند. من نمی توانم جزئیات بیشتری را از این موضوع بدست آورم ، اما برای طرفداران این نمایش لذت بردن مداوم از تجربه وایکینگ ها خواهد بود."

آیا خیلی زود انصراف دادند؟
ناتالی دورمر و جاناتان رایس مایرز در فیلم The Tudors

با وجود همه چیزهایی که بحث کرده ایم ، بسیاری از طرفداران وایکینگ ها هنوز هم اعتقاد دارند که این برنامه خیلی زود به Valhalla ارسال می شود. بینندگان ناراضی که با شکستن این خبر به توئیتر رفتند ، وقتی کشته شدن مادگان کمدین در میان آنها کمدین را گرفت. وی گفت: "وایکینگ ها بعد از فصل 6 لغو می شوند." "من فقط به جلو می روم و مراسم تشییع جنازه ویکی خود را با همبستگی آماده خواهم کرد. اگر هیرست بخواهد با او به نمایش بگذارد او ایجاد کرده است که حق اوست ، اما آیا او کمی عجولانه بود؟

او ممکن است در آستانه فرار از تاریخ واقعی برای همکاری با وی بوده باشد ، اما این بدان معنا نیست که باید وایکینگ ها به پایان رسیدند. تودورها به دلیل نادرست بودن تاریخ مشهور بودند ، هرچند حتی مورخان برجسته نیز اعتراف کردند که چیزهایی که هرست اضافه کرد برای تلویزیون خوب عمل می کرد. دکتر تریسی بورمن به تلگراف گفت: "بله ، فیلمنامه نویسان ممکن است با حقایق آزاد شده اند ، اما آنها همچنین موفق شده اند دوباره درام و جو دربار هنری هشتم را دوباره بسازند."

الکساندر لودویگ ، ستاره وایکینگ ها از تمایل هیرز برای گرفتن "آزادی خلاق" با این نمایش ، که او می توانست برای بسیاری از فصل های دیگر ادامه دهد ، ستایش کرد. با این حال منظور این نبود که در نهایت هواداران فقط باید به تصمیم او احترام بگذارند. ما می توانیم در این واقعیت آرامش داشته باشیم که یک نمایش پیگیری در آثار وجود دارد ، اما برای خیلی ها ، هیچست هرگز وایکینگ ها را برتر نمی کند.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها